امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10771
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 178
«سید کاظم سجادی» مدیرکل امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه و رئیس ستاد انتخابات خارج از کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری ...

«سید کاظم سجادی» مدیرکل امور ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه و رئیس ستاد انتخابات خارج از کشور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره حضور ایرانیان مقیم انگلیس در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با توجه به تعطیلی سفارت ایران در لندن، اظهار داشت: دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در محل سفارت ایران در لندن آماده ارائه خدمات به ایرانیان مقیم برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات است.

سجادی با بیان اینکه تعرفه‌ها و ملزومات برای برگزاری این دوره از انتخابات به لندن ارسال شده و همه چیز آماده است، افزود: ایرانیان مقیم انگلستان می‌توانند 24 خرداد ماه با مراجعه به محل سفارت، آرای خود را به صندوق رای بریزند.

رئیس ستاد انتخابات خارج از کشور درباره حضور ایرانیان مقیم کانادا در این دوره از انتخابات نیز اظهار داشت: تلاش زیادی انجام شد تا تسهیلات برای حضور ایرانیان مقیم در این دوره از انتخابات فراهم شود، ولی متاسفانه دولت کانادا همکاری نکرد و نتوانستیم شعبات اخذ رای را در آنجا دایر کنیم.

سجادی این قضیه را متوجه دولت کانادا دانست که نسبت به حقوق شهروندان ایرانی مقیم این کشور بی اعتنا است.

وی همچنین گفت که یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در 120 کشور و در 289 شعبه اخذ رای برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها