امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107725
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
همایون امیرزاده معاون علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب‌ و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون

همایون امیرزاده معاون علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب‌ و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون سخنان روز گذشته مدیر عامل بنیاد ادبیات داستانی درباره اینکه در بودجه‌ بنیاد جوایز دیده نشده و آنچه اعلام شده بدون لحاظ کردن جوایز مصوب شده، توضیح داد: طبیعتا هرگاه وظایف جدیدی نه تنها به بنیاد شعر و ادبیات داستانی بلکه اگر مسئولیتی به سایر زیر مجموعه‌ها واگذار می‌شود باید تدارک لازم و اعتبار خاص آن بخش نیز تخصیص یابد. مثلا در موضوع جشنواره بین‌المللی شعر فجر بودجه تعیین و ابلاغ شده است.

امیرزاده در ادامه تصریح کرد: البته برای سایر جوایز هم تعیین تکلیف صورت گرفته اما در چگونگی پرداخت و ارتقاء منابع در حال به نتیجه رسیدن هستیم.

این مشاور معاون فرهنگی ضمن تاکید بر اینکه اقتضا می‌کند هر وظیفه‌ای را به هر مجموعه محول می‌کنیم حمایت‌ها را هم داشته باشیم، گفت: قطعا معاونت فرهنگی تدابیری در دست دارد تا برگزاری جشنواره‌ها و جوایز مهمی که به بنیاد شعر و ادبیات داستانی محول شده به شکل شایسته انجام شود. 

معاون علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد میزان و رقم بودجه را اعلام نکرد، اما با بیان اینکه در شورای مدیران و کارگروه تخصصی بودجه مصوباتی داشته‌ایم، خاطر نشان کرد: در کنار واسپاری برخی جوایز و فعالیت‌های جدید، تمهیداتی اتخاذ شده که در اسرع وقت ابلاغ می‌شود تا برای برگزاری مناسب و درخور جوایز اقدامات اجرایی شود.

بر اساس این گزارش، روز گذشته در نشست خبری سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد تعدادی از مدیران زیر مجموعه گزارش فعالیت‌هاشان را ارائه کردند. از جمله این مدیران مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی بود که در بخشی از نشست گفت: ما در بودجه‌ای که با معاونت فرهنگی برای بنیاد بسته‌ایم، جوایز جشنواره را ندیده‌ایم یعنی بودجه ما بدون لحاظ کردن جوایز مصوب شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها