امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107727
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام عبدالرضا حمادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری دومین همایش ملی حدیث رضوی، با اشاره به ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، حجت‌الاسلام عبدالرضا حمادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری دومین همایش ملی حدیث رضوی، با اشاره به زمان این همایش اظهار کرد: همایش ملی حدیث رضوی سه‌شنبه 11 شهریورماه ساعت 9 صبح در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی در مهلت مقرر از سوی پژوهشگران به دبیرخانه دومین همایش ملی حدیث رضوی رسید تصریح کرد: 40 مقاله با کیفیت توسط پژوهشگران و نخبگان عملی به همراه 6 مقاله سفارشی به دبیرخانه این همایش ارسال شد.

دبیر اجرایی همایش ملی حدیث رضوی با تأکید بر کیفیت بالای این مقالات گفت: 3 نفر از مؤلفان این مقالات در سطح عملی استادیار دانشگاه و 5 نفر دانشجوی دکترا بودند و دیگر شرکت‌کنندگان در این همایش را دانشجویان و فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد تشکیل می‌دادند.

وی با اشاره به نتایج ارزیابی نهایی این مقالات تصریح کرد: از مجموع مقالات ارسالی 17 مقاله از 100 امتیاز 50 امتیاز کسب کرده و دو مقاله نیز 75 امتیاز کسب کردند که نشان از کیفیت بالای این مقالات است.

حمادی مقالات این همایش را در سطح عملی- پژوهشی و عملی – ترویجی دانست و گفت: برای ارزیابی این مقالات، از 15 نفر از اساتید برجسته کمک گرفته شد که هیئت‌داوران پس از نظارت و بازنگری نفرات اول را مشخص کردند.

وی با تبیین برنامه‌های این همایش گفت: در دومین همایش ملی حدیث رضوی دو نفر از نویسندگان برتر مقالات خود را ارائه می‌دهند و حجت‌الاسلام ایزدپناه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیت‌الله ری‌شهری در جمع پژوهشگران به سخنرانی می‌پردازند.

انتهای پیام/78005/و20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها