امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107728
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی امروز چهارمین روز از برپایی خود را ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی امروز چهارمین روز از برپایی خود را می‌گذارند. تاکنون بسیاری از شخصیت‌های فرهنگی و لشگری  و کشوری از این نمایشگاه بازدید کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به مسئولان اتحادیه‌های سراسر کشور، اشاره کرد.

در ذیل بخشی از نظرات و پیشنهادات اعضای اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی سراسر کشور را می‌خوانید:

* عزیزی: جای خالی تولید نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی در جبهه انقلاب اسلامی

در ابتدا حمید عزیری، مسئول انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان پس از بازدید از دومین نمایشگاه اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت»، بیان داشت: این نمایشگاه کار خوب و جالبی است که جایش در جبهه انقلاب اسلامی خالی بود.

به گفته وی، برپایی نمایشگاه‌های نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی در سطح کشور نیازمند  اطلاع‌رسانی بیشتر و بهتری است.
 


 

*نیک‌روش: دفاتر تحریر اسلامی، تداعی‌گر فرهنگ «ایثار و مقاومت» و «عفاف و حجاب» است

در این راستا نیک‌روش، مسئول انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان کرمانشاه گفت: به نسبت گذشته حرکت خوبی در حوزه نوشت افزار و لوازم‌التحریر اسلامی _ ایرانی صورت گرفته است و نقش تصویر شهدای گرانقدر برای نسل آینده و دانش‌آموزان تداعی فرهنگ «ایثار و مقاومت» و «عفاف و حجاب »را به ارمغان خواهد داشت.

وی افزود: تاکنون در حوزه تولید نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی، کارهای خوبی صورت گرفته است که اگر همین روند را در استان‌ها داشته باشیم و از محصولات تولید شده استفاده کنیم، می‌توان به نتایج مطلوب‌تری دست یافت.

* قمری: نوشت‌افزار ایرانی باید بتواند در جذب مخاطب با باز محصولات غربی رقابت کند

در ادامه قمری مسئول انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان همدان با ابراز خرسندی از برگزاری دومین نمایشگاه «ایران نوشت»، بیان داشت: تا رسیدن به نقطه مطلوب در تولید نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی، مقداری فاصله داریم ولی برای شروع کار، این اقادمات بسیار خوب تلقی می‌شود.

وی بیان کرد: معتقدم نوشت‌افزار و لوازم التحریر اسلامی _ ایرانی باید بتواند در جذب مخاطب با بازار محصولات غربی رقابت کند.
 


 

* متین: برخی از این طرح‌ها، می‌تواند در حوزه فرهنگ کارساز باشد

متین، مسئول انجمن اسلامی دانش‌آموزان استان هرمزگان نیز با اشاره به اینکه این نمایشگاه حرکت لازمی بود و کشور به آن نیاز داشت، افزود: معتقدم باید تبلیغات این نوع محصولات فرهنگی را در رسانه‌‌های مختلف بیشتر کنیم، همچنین پاسخگویی به خانواده‌های نگران را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی معتقد است، برخی از این طرح‌ها، می‌تواند در حوزه فرهنگ کارساز باشد و  نباید در این حد متوقف شویم.

بر اساس این گزارش، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت» دوشنبه 10 شهریور سال جاری در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کار خود پایان خواهد داد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها