امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107737
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد محبت شاعر پیشکسوت کشور با بیان این که مجوز انتشار مجموعه شعر «احساس زنده بودن» را به تازگی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدجواد محبت شاعر پیشکسوت کشور با بیان این که مجوز انتشار مجموعه شعر «احساس زنده بودن» را به تازگی گرفته است، اظهار کرد: این مجموعه شعر با موضوع مبارزه با اعتیاد و کیفیت و حالات آن است.

وی ادامه داد: این مجموعه شعر را چند سال گذشته در قالب های رباعی، دوبیتی، نیمایی و مثنوی سرودم. چند سال قبل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه بخشی در زمینه مبارزه با اعتیاد داشت و این دفتر را برای آن بخش فراهم کردم اما زمانی که برای ارائه اثر تماس گرفتم ، متوجه شدم این موضوع تنها جنبه تبلیغاتی داشته است و مجموعه شعر را دریافت نکردند.

این شاعر با بیان این که در حال جمع آوری شعرهای پراکنده اش و آماده سازی آن برای انتشار است، عنوان کرد: این روزها به دلیل کهولت سن حال و احوال مساعدی ندارم و البته سعی می کنم با مشکلاتم کنار بیایم. یک قناری هم سنش هم که بالا رفته باشد باز هم گاه گاهی چیزهایی می خواند و من هم هنوز گاهی شعرهای پراکنده ای می گویم.

از این شاعر تا به حال آثاری همچون از خیمه‌های عاشورا، آن سوی چهره زرد خورشید، موج عطرهای بهشتی، خانهٔ هل اتی، آه... ای بانوی طوبی سایه آه...، گریهٔ دل ناصبوران، گلوی سبز آواز، خاطرات سبز، از مرزهای فریاد، گزیده ادبیات معاصر و قلب را فرصت حضور دهید و ... به چاپ رسیده است. دو کاج، نماز و آشنای همیشه خوب از مشهورترین سروده‌های محبت هستند که در کتاب‌های فارسی دوران ابتدایی کشورمان منتشر شده اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها