امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10774
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، "جلال فیروز" با اشاره به غافلگیری رژیم آل خلیفه از تظاهرات اعتراضی مردم بحرین علیه حمله ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، "جلال فیروز" با اشاره به غافلگیری رژیم آل خلیفه از تظاهرات اعتراضی مردم بحرین علیه حمله نظامیان به منزل شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلابیون این کشور به شبکه العالم، گفت: این تظاهرات گسترده نشان داد انقلاب زنده است و مردم در برابر رژیم سخت ایستاده اند.

نماینده پیشین مجلس بحرین تهدید رسانه‌های وابسته به رژیم علیه رئیس جمعیت وفاق اسلامی را نشانه میزان ضربه وارده به آل خلیفه دانست و گفت: کمک گرفتن خاندان حاکم از کشورهای همپیمان عربی برای برون رفت از تنگنا و گزارش شورای حقوق بشر درباره نقض آزادی های دینی در بحرین باعث مورد تمسخر قرار گرفتن آل خلیفه شده است.

فیروز یادآور شد: احکام 5 سال زندان به دلیل شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز برای مردم بحرین و تبرئه دو پلیس قاتل که «فاضل متروک» را به شهادت رساندند، ننگی بر پیشانی آل خلیفه و قوه قضاییه رژیم است.

وی با اشاره به هشدار شیخ سلمان رئیس جمعیت وفاق به رژیم آل خلیفه تصریح کرد که مخالفان با توجه به برگ های برنده ای که در اختیار دارند به زودی برخورد خود با رژیم را تغییر می دهند.

نماینده پیشین مجلس بحرین از جمعیت وفاق، تغییر نیافتن مواضع کشورهای غربی نسبت به بحرین پس از محکومیت این کشور در شورای حقوق بشر سازمان ملل را مایه تاسف دانست و گفت: گفت‌وگوی ملی تلاشی برای گذر رژیم از فشارهای خارجی است.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها