امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107745
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حسین نیرومند در مراسم بزرگداشت مرحوم استاد «عبدالمجید حسینی‌راد» که در

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد حسین نیرومند در مراسم بزرگداشت مرحوم استاد «عبدالمجید حسینی‌راد» که در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد، اظهارداشت: بعد از اینکه خبر وفات مرحوم حسینی‌راد را شنیدم به سراغ رسانه‌ها رفتم و جای خالی او را احساس کردم. با خودم فکر می‌کردم چرا باید آدم بزرگی مثل حسینی راد در رسانه‌ها دیده نشود.

وی ادامه داد: رسانه‌های ما دو مشکل اساسی دارند یکی اینکه قدرت تشخیص ندارند و نمی‌توانند آدم‌های بزرگ در حوزه فرهنگ و هنر را بشناسند و دوم اینکه برخی رسانه‌ها عوام‌زده هستند و متوجه نیستند که در لایه‌های عمیق فرهنگی چه اتفاقی می‌افتد و چه کسانی کار می‌کنند و در سطح، ماجرا را دنبال می‌کنند.

نیرومند بیان داشت: حسینی‌راد یکی از برجسته‌ترین پژوهشگران عرصه هنر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است که اگر در این زمینه 3 فعال داشته باشیم وی نفر اول حوزه پژوهش در هنر است لذا باید تلاش کنیم افراد هنرمند و فرهیخته و تاثیرگذار در فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی را بشناسیم و به جامعه معرفی کنیم.

وی گفت: مجید فردی بود که چراغ‌خاموش کار می‌کرد ولی به عنوان رسانه‌ ما وظیفه داریم که اینگونه افراد شایسته را در عرصه فرهنگ و هنر بشناسیم و آنها را مطرح کنیم. هرچند که هنرمندان دوست دارند بی سر و صدا و در گمنامی فعالیت کنند اما نباید این باعث شود که ما اهالی رسانه آنها را نبینیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار