امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10775
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 206
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری سما سوریه، منابع خبری در عربستان سعودی اعلام کردند که شاهزاده «فهد بن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری سما سوریه، منابع خبری در عربستان سعودی اعلام کردند که شاهزاده «فهد بن خالد آل سعود»، یکی از اعضای خاندان حاکم سعودی پس از تهدید مسلحانه یک دختر عربستانی و ربودن وی، او را مورد تعرض قرار داد. 

این منابع در این‌باره می‌گویند که شاهزاده «فهد بن خالد آل سعود» این دختر عربستانی را در یکی از سواحل شهر جده در غرب عربستان سعودی ربود و در توجیه این اقدام خود گفته است که وی در حالت مستی بوده و بر اقدامات و افعال خود مسلط نبوده است.

منابع فوق همچنین می‌گویند که این شاهزاده سعودی در حین ربودن این دختر عربستانی اقدام به شلیک به سمت یکی از نگهبانان کرده و موجب زخمی شدن وی از ناحیه شانه شده است.

آنان می‌گویند که پلیس عربستان سعودی این دختر را در ویلای شخصی این شاهزاده سعودی درحالی یافتند که به زور بازداشت شده بود.

این منابع تاکید می‌کنند: به دلیل اینکه این شاهزاده سعودی یکی از اعضای خاندان حاکم در کشور عربستان سعودی به شمار می‌آید، به همین دلیل پلیس شهر جده شاهزاده فهد را آزاد و این دختر عربستانی را به اتهام فساد اخلاقی بازداشت کرد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار