امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107758
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 49
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از صفحه رسمی «ریاست جمهوری سوریه» در شبکه اجتماعی «توئیتر»، کابینه جدید سوریه به نخست وزیری «وائل

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از صفحه رسمی «ریاست جمهوری سوریه» در شبکه اجتماعی «توئیتر»، کابینه جدید سوریه به نخست وزیری «وائل الحلقی» در مقابل «بشار اسد» سوگند یاد کرد.

در کابینه جدید سوریه وزارتخانه جدیدی به‌ نام وزارت «توسعه اداری»‌ تشکیل شده که مسئولیت آن به «حسان النوری» نامزد انتخابات اخیر ریاست جمهوری سوریه واگذار شده است.

بر اساس این گزارش، «وائل الحلقی»، «ولید المعلم» ، «عمران الزعبی» و «علی حیدر» به ترتیب در سمت‌های نخست وزیر، معاون نخست وزیر و وزیر خارجه ، وزیر اطلاع رسانی و وزیر امور آشتی ملی سوریه ابقا شدند.

شورای وزیران کابینه جدید سوریه به همراه نخست وزیر سوریه پس از ادای سوگند به همراه «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور عکس یادگاری گرفتند.
 


 

این گزارش حاکی است که «بشار اسد» که در انتخابات گذشته ریاست جمهوری با کسب بیش از 88 درصد از آرا پیروز و به مدت 7 سال دیگر در منصب خود ابقا شد، در مراسم تحلیف با ایراد یک سخنرانی برنامه‌های دوره هفت ساله جدید خود را اعلام کرد.

انتخابات ریاست جمهوری در داخل سوریه در تاریخ 13 خرداد ماه جاری برگزار و با استقبال گسترده مردم این کشور روبرو شد به گونه‌ای که با وجود شرایط امنیتی که کشور با آن مواجه است، نسبت مشارکت از 72 درصد گذشت.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها