امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107760
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 22
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در گفت و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در جلسه ای که برای واگذاری استقلال و پرسپولیس با حضور دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان و وزرای اقتصاد و دادگستری هفته گذشته تشکیل شد به جمع بندی خوبی رسیدیم و تصور می‌کنم ظرف مدت یک ماه بعد از اتمام حسابرسی، واگذاری دو باشگاه آغاز شود.

خادم در مورد نحوه حسابرسی دو باشگاه گفت: به زودی دو شرکت مورد تایید سازمان حسابرسی در استقلال و پرسپولیس مستقر می‌شوند و تا زمانی که نتیجه حسابرسی مشخص و تایید نشود نمی‌توان اقدام دیگری کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: پیگیری و مدیریت تمام این مراحل با سازمان خصوصی سازی است و امیدوارم اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس همانطور که در متن حکم انتصابشان لحاظ شده در مورد فراهم کردن شرایط واگذاری دو باشگاه همکاری داشته باشند و در این مورد نقش مدیران عامل دو باشگاه از همه بیشتر است. امیدوارم تا یک ماه دیگر حسابرسی دو باشگاه تمام شود و امکان قیمت گذاری برای سازمان خصوصی سازی فراهم شود.

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در پاسخ به سئوالی در مورد اعلام آمادگی برخی افراد برای خرید سهام دو باشگاه به وزارت ورزش گفت: این موضوع به ما ارتباطی ندارد و نحوه، شرایط واگذاری و تعیین اهلیت افراد، شرکت ها و گروه‌ها با وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان خصوصی سازی است.

خادم درباره نقش و سهم ورزشی‌ها و به خصوص پیشکسوتان در امر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: یکی از تاکیدات وزیر ورزش و جوانان در نشست با وزاری دیگر رعایت شدن نقش معنی دار پیشکسوتان دو باشگاه در نحوه واگذاری و توزیع سهام است که شرایط آن هم بزودی اعلام می‌شود.

وی درباره واگذاری دو ورزشگاه درفشی فر و مرغوبکار در مزایده دو باشگاه افزود: در این مورد به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم و قطعاً قرار گرفتن دو ورزشگاه به عنوان دارایی‌های دو تیم قیمت را در مزایده بالاتر خواهد برد ولی اگر در مزایده قرار نگیرند فقط برند استقلال و پرسپولیس عرضه خواهد شد.
انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها