امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107774
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 58
«مجیب‌الرحمان رحیمی» سخنگوی «تیم اصلاحات و همگرایی» افغانستان در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، ضمن تأکید بر لزوم ...

«مجیب‌الرحمان رحیمی» سخنگوی «تیم اصلاحات و همگرایی» افغانستان در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، ضمن تأکید بر لزوم ادامه گفت‎وگوهای سیاسی بین 2 تیم انتخاباتی، اظهار داشت: روند بازشماری آرا برای تیم عبدالله اهمیت و مشروعیت ندارد و آنچه برای این تیم اهمیت دارد، ادامه گفت‎وگوهای سیاسی است.

وی در ادامه تأکید کرد: کناره‎گیری تیم اصلاحات و همگرایی از روند بازشماری به معنای پایان مشروعیت روند بازرسی و ابطال آرا برای این تیم است.

رحیمی با اشاره به اینکه اعلام نتایج نهایی انتخابات پیش از به نتیجه رسیدن گفت‎وگوهای سیاسی می‌تواند ادامه این گفت‎وگوها را با خطر مواجه سازد، تصریح کرد: پیش از اعلام نتایج انتخابات باید گفت‎وگوهای سیاسی به نتیجه رسد.

ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله درحالی از عدم مشروعیت روند بازشماری و ابطال آرا سخن می‎گوید که این تیم هفته گذشته با اعلام نارضایتی از نحوه ابطال آرا و ناقص شمردن معیارهای ابطال آرا برای آخرین بار از روند انتخابات کناره‎گیری کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها