امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107778
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی ترک‌همدانی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص پرونده مرتضوی گفت: پیش از این مرتضوی بر ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی ترک‌همدانی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص پرونده مرتضوی گفت: پیش از این مرتضوی بر این باور بود که نظام باید به او مدال بدهد؛ امیدوارم امروز دیگر این ذهنیت را نداشته باشد.

وی افزود: ما در پرونده مرتضوی از طریق سایت‌ها و برخی رسانه‌ها به اسناد و مدارکی دست پیدا کردیم و توانستیم شکایت خود را به صورت علنی ثبت کنیم.

شاکی پرونده مرتضوی در خصوص اینکه آیا سرانجام این پرونده هم همچون پرونده کهریزک می‌شود یا نه؟ گفت: اصلا فکر نمی‌کنم که چنین اتفاقی بیفتد چرا که در پرونده کهریزک یک شاکی خصوصی وجود دارد اما عملا در این پرونده شاکی خصوصی وجود ندارد و مدعی‌العموم می‌تواند وارد شود.

ترک همدانی با اشاره به اینکه عناوین این پرونده مطابق ماده 104 قانون تأمین اجتماعی اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است گفت: البته اموال تأمین اجتماعی دولتی نیست بلکه در حکم دولتی محسوب می‌شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این پرونده به غیر از ما به حقوق تعداد زیادی از کارگران تأمین اجتماعی تعرض شده و حتی مجلس هم شاکی است بنابراین امیدواریم دادسرا به این موضوع با جدیت رسیدگی کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها