امروز : جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 24
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10778
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 114
فهمی هویدی نویسنده و اندیشمند سیاسی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: انتخابات ریاست ...

فهمی هویدی نویسنده و اندیشمند سیاسی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری ایران تغییری در سیاست خارجی آن ایجاد نخواهد کرد زیرا مواضع سیاست خارجی نامزدهای انتخاباتی به یکدیگر نزدیک بوده و آنها فقط در خصوص سیاست داخلی اختلاف نظر دارند.

وی تصریح کرد: پس از انتخابات ریاست جمهوری ایران، سیاست خارجه ایران و برخورد و تعامل آن با کشورهای منطقه تغییری نخواهد کرد.

هویدی در توضیح این مطلب افزود: سیاست خارجی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران به سیاست محمود احمدی نژاد رئیس جمهور این کشور بسیار نزدیک است از همین رو پس از انتخابات شاهد تداوم همان سیاست خارجی دوره احمدی نژاد در ایران خواهیم بود.
وی تصریح کرد: سیاست خارجی ایران را رهبر این کشور تعیین می کند بنابراین با تغییر رئیس جمهور، تغییری در سیاست خارجی این کشور به وجود نخواهد آمد اما اوضاع داخلی ایران متفاوت خواهد بود و چه بسا دستخوش تغییر شود.

انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار