امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107793
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 194
به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم صبحگاه مشترک ارتش به مناسبت دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی با حضور امیر سید ...

به گزارش خبرنگار دفاعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مراسم صبحگاه مشترک ارتش به مناسبت دهم شهریور ماه روز پدافند هوایی با حضور امیر سید عبدالرحیم موسوی جانشین فرمانده کل ارتش و فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) برگزار شد.

جانشین فرمانده ارتش در این مراسم طی سخنانی به آمادگی پدافند هوایی اشاره کرد و گفت: پدافند حتی یک شب و یا یک روز هم در حالت غیرآماده نبوده است.

وی به مقابله با تجاوزات هوایی اخیر هواپیماهای بدون سرنشین به آسمان کشور اشاره و تاکید کرد: این نشاندن و یا انهدام پهپادهای متجاوز، نشانه آمادگی کامل پدافند هوایی است و امروز که 6 سال از تشکیل قرارگاه مستقل پدافند هوایی می گذرد، علی رغم همه تحریم‌ها، با تکیه بر توان داخلی، انواع تجهیزات ازجمله رادارهای راهبردی که قادر است تحرکات دشمن را آن سور مرزها رصد کند، ساخته شده و دشمن به این نتیجه رسیده است که هزینه تجاوز به آسمان ایران برایشان سنگین خواهد بود.

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت مقاومت در جهان اسلام اشاره کرد  و گفت: قدرت مقاومت همان است که مردم آمرلی عراق با آن اسم خود را در تاریخ ثبت کردند و ما بزودی شاهد پیروزی آنها خواهیم بود.

جانشین فرمانده ارتش خاطرنشان کرد: در تاریخ سراغ نداریم که ملتی با تسلیم توانسته باشد آرمانها و ارزشهای خود را حفظ کند.

در این مراسم پس از سخنرانی امیر موسوی، یگانهای نمونه حاضر در میدان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها