امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107812
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر و اینکه این موضوع به کجا ...

مهرزاد خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص حق پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر و اینکه این موضوع به کجا رسیده است، گفت: بنده خدا مهدی تاج به دنبال این موضوع بود اما او را آنقدر حرص دادند که او هم سکته کرد! آقایان رحیمی، نظمی و آذری به عنوان نمایندگان مدیران عامل لیگ برتری در این باره صحبت‌هایشان را انجام دادند و قرار شد هفته بعد مهدی تاج به نمایندگی از تیم‌های لیگ برتری موضوع حق پخش را پیگیری کند اما آنقدر او را تحت فشار قرار دادند که سکته کرد. تاج سرمایه فوتبال ماست و باید آن را حمایت کنند اما این دلیل نمی‌شود چون صدا و سیما زور دارد بخواهد بیشتر از حدش از ما درخواست کند.

وی ادامه داد:‌انتظار ما این است که صدا و سیما مثل همه دنیا و طبق روال عمل کند و اگر ما فوتبال جهانی می‌خواهیم باید ابزارهای آن را هم فراهم کنیم. ما مبلغ درخواستی زیادی نخواستیم و مبلغی که ما پیشنهاد دادیم منطقی است که باید بگویم این رقم یک سوم مبلغ واقعی است اما هنوز در این باره اقدامی صورت نگرفته که امیدوارم بعد از بهبودی مهدی تاج این موضوع را پیگیری کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کنید چون صدا و سیما زور دارد نمی‌خواهد حق فوتبال را بدهد و اینکه زور فوتبال به صدا و سیما نمی‌رسد، اظهار داشت: من این حرف را قبول ندارم چرا که به زور داشتن نیست. حرف ما حرف حق است و مملکت با زور اداره نمی‌شود. کشور ما قانون اساسی دارد و باید کارها با قانون پیش برود و به زور داشتن نیست. زیرا این نامه سازمان لیگ را همه مدیران امضا کردند و انتظار داریم که به این درخواست به حق تیم‌های لیگ برتری جامه عمل پوشیده شود.

خلیلیان درباره حضور بازیکنان سپاهان در تیم امید تصریح کرد:‌در این مورد فدراسیون فوتبال زور می‌گوید! من با کفاشیان هم در این مورد صحبت کردم و اگر این طور باشد هواداران ما این حق را دارند که به این موضوع اعتراض کنند. آیت‌اللهی دیگر بیشتر از حد خودش حرف می‌زند!

وی افزود:‌ما قول دادیم علی کریمی را در اختیار تیم امید قرار دهیم اما مهدی شریفی را فقط برای مسابقات اینچئون در اختیار تیم امید قرار می‌دهیم چون این درست نیست که ما اینگونه تحت فشار قرار بگیریم. ما حتی می‌توانیم از فدراسیون شکایت کنیم اما این کار را نمی‌کنیم. من از کفاشیان و وینگادا درخواست کردم که این موضوع را قبول کند. ما 8 بازیکن به تیم ملی جوانان دادیم و این شوخی نیست چون تیم ما تیم سازنده‌ای است باید جریمه شویم؟ کدام تیم این کار را می‌کند که ما این کار را بکنیم؟ چرا مهدی شریفی را پدیده لیگ نکردند؟ همه این مسائل باند بازی است و متاسفم که باندبازی وجود دارد! شما ببینید که در بازی با ذوب‌آهن ما چندین بازیکن جوان داشتیم و انگار باید به دلیل سازنده بودن جریمه شویم.

خلیلیان درباره وضعیت احسان حاج‌صفی اظهار داشت: فعلا چیزی مشخص نشده و ما هنوز منتظر روشن شدن وضعیت او هستیم اما اگر این موضوع نهایی نشود او به ما تعهد دارد و قرارداد کتبی او در باشگاه موجود است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان درباره اینکه گفته می‌شود شجاع خلیل‌زاده مدافع این تیم با مشکل کارت پایان خدمت مواجه است، افزود: این‌ها حرف‌هایی است که مطرح می‌شود تا تیم ما را دچار حاشیه کند و وقتی تیم ما در حال تقویت شدن است از جناح مخالف این مسائل برای تضعیف شدن ماست اما باید بگویم که وضعیت او هم مثل وضعیت علی حمودی است.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها