امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107825
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
مصطفی شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد وضعیت بازیکنانی که  صحت کارت پایان خدمت‌شان مورد تردید واقع شده

مصطفی شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد وضعیت بازیکنانی که  صحت کارت پایان خدمت‌شان مورد تردید واقع شده است،گفت: فهرستی شامل 21- 22 بازیکن به ما اعلام شده و ما به این بازیکنان گفته‌ایم که به حوزه نظام وظیفه بروند وضعیت کارت پایان خدمت شان را روشن کنند. اگر نظام وظیفه به ما اعلام کند که کارت پایان خدمت برخی بازیکنان ابطال شود در آنصورت ما از حضور این بازیکنان جلوگیری می‌کنیم. تاکنون سعید حلافی، بختیار رحمانی و وحید نجفی دمیرچی باطل شده است و سازمان لیگ از حضور آنها در میدان فوتبال به همراه تیم‌هایشان جلوگیری به عمل می‌آورد.

وی در مورد وضعیت مهرداد پولادی و قراردادش با باشگاه پرسپولیس، گفت: پولادی در سال 91 قراردادی به مدت سه فصل با پرسپولیس بسته است و طبق آن قرارداد که در سازمان لیگ موجود است این بازیکن سه فصل یعنی تا پایان فصل 93-94 بازیکن پرسپولیس است.تاکنون نیز هیچ استعلامی در مورد این بازیکن از کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درخواست نشده است.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار