امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107831
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، علاءالدین بروجردی امروز در مراسم افتتاح رسمی نسخه‌های جدید سایت عربی و انگلیسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، علاءالدین بروجردی امروز در مراسم افتتاح رسمی نسخه‌های جدید سایت عربی و انگلیسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن تقدیر از مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به لحاظ تحقق این امر و تبریک دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) اظهار داشت: این اقدام ارزشمند اطلاع‌رسانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را تبریک ویژه می‌گویم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هم اکنون جهان تشنه حقایق است ادامه داد: متأسفانه شبکه‌های عظیم و گسترده اطلاع‌رسانی در جهان امروز در اختیار کسانی است که حقایق را وارونه جلوه می‌دهند و افکار عمومی جهان را به انحراف می‌کشانند.

وی گفت: بر همین اساس بسیار حائز اهمیت است که جایگاه معتبری در این زمینه وجود داشته باشد که این اعتماد به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; وجود دارد و باید آن را تقویت کرد.

وی ضمن تأکید بر ضرورت توجه به سرعت اطلاع‌رسانی گفت: علیرغم اهمیت در سرعت اطلا‌ع‌رسانی باید بگویم که دقت و صحت مهمتر از سرعت است که باید پایدار باقی بماند.

وی ادامه داد: در سالهای اخیر تعداد قابل توجهی از کشورهای عربی دچار بحران شدند که از جمله می‌توان به لیبی اشاره کرد که منابع انرژی این کشور مورد سلطه قرار گرفت و همین نقش را آمریکایی‌ها در عراق ایفا کردند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گسترش ترور و وحشی‌گری و همچنین رشد گروه‌های تکفیری و تروریستی ادامه داد: باید رسانه‌ها تقویت ترور و تروریستی و گروه‌های تکفیری را با صدای بلند اعلام کنند چرا که خروجی این اقدامات جز کشتار و گسترش بحران و ناامنی به کشورهای اسلامی چیز دیگری نیست.

بروجردی گفت: در عرصه اطلاعات و افکار عمومی، جهانیان موضع حق‌مدارانه و حق‌طلبی و همچنین مقابله با تروریسم را می‌گیرند، چه کسی باید این افشاگری را انجام دهد جز ارگان‌های خبری که شهامت و روحیه انقلابی مانند پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; را دارند.

به گفته وی، برای جهان بسیار مهم و حائز اهمیت است که بتوانیم حلقه وصلی میان انقلاب اسلامی و افکار عمومی این کشورها باشیم.

وی یادآور شد: افرادی که به شکل متفکر و تحلیل‌گر قلم می‌زنند و به اطلاع افکار عمومی وقایع جهان را می‌رسانند، حتماً می‌توانند راهگشا و مؤثر واقع شوند.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه کمیسیون سیاست خارجی مجلس عراق از خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به عنوان بیانیه‌ای در سراسر کشور عراق استفاده کرده است می‌توان گفت که محتوای خبر این خبرگزاری بسیار ارزشمند بوده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به بحرانی که در کشور عراق وجود داشت اشاره کرد و گفت: سلطه بر منابع انرژی این کشور مهمترین هدف آمریکا بود که از طریق استمرار بحران سعی می‌کند این روند را ادامه دهد.

به گفته بروجردی خوشبختانه مشکلات سیاسی عراق پایان یافته و مسئولان سیاسی این کشور به اجماع رسیده‌اند که باید به دولت عراق این موفقیت را تبریک بگوییم.

وی همچنین با انتقاد از مظلوم‌کشی و کودک‌کشی طی 51 روز در غزه ادامه داد: حق نبود در 51 روز مردم مظلوم غزه این گونه دچار فشارهای گسترده، کودک‌کشی و جنایاتی که در ماه مبارک رمضان اتفاق افتاد باشند.

در پایان این مراسم، سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به همراه علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیران کل بخش انگلیسی و عربی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نسخه‌های جدید سایت انگلیسی و عربی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; رونمایی کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار