امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107864
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
یوناتن بت‌کلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: مقاومت ملت فلسطین و شکست رژیم جعلی صهیونیستی بر ملل آزادی‌خواه قابل پیش‌بینی بود ...

یوناتن بت‌کلیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: مقاومت ملت فلسطین و شکست رژیم جعلی صهیونیستی بر ملل آزادی‌خواه قابل پیش‌بینی بود و اکنون کشورهای مستکبر جهان را به معنای واقعی در بهت، حیرت و انزوا فرو برده است.

وی افزود: اتحادیه جهانی آشوریان ضمن محکوم کردن جنایات علیه ملت فلسطین به ویژه نوار غزه بر حقانیت آن‌ها صحه گذاشته و برای پایان یافتن همیشگی جنایت، نسل‌کشی و کشتار وحشیانه انسان‌های بی‌گناه ابراز امیدواری می‌کند.

نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهادت را هر انسان حقیقت‌جویی می‌پذیرد اما با سازش میانه‌ای ندارد، ادامه داد: در عرصه‌های پیکار با دشمنان جهانخوار وارد میدان شدن و به فیض شهادت نائل آمدن امری قابل پذیرش برای هر فردی است اما سازش حرکتی مردود به شمار می‌رود.

دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان جنایات در فلسطین در طول چند دهه اخیر، تحرکات گروه‌های افراطی در کشور عراق را محکوم و مردود دانست و تصریح کرد: پشتیبانی از وحدت همه اقوام، پیروان ادیان و اصحاب به عنوان یک تکلیف انسانی و اخلاقی بر دوش همه قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه جنایتکاران تاریخ و پشتیبانی‌کننده‌های آن‌ها همواره باید بدانند که اعمال ددمنشانه بدون مجازات باقی نمی‌ماند، اظهار کرد: این رسوایی آن‌ها و کشتار زنان و کودکان بی‌گناه همواره بر تارک تاریخ باقی مانده و آیندگان در این ارتباط به قضاوت می‌نشینند.

بت‌کلیا متذکر شد: ملت عراق، فلسطین، سوریه و سایر کشورهایی که استکبار به دنبال حکمرانی در آن‌هاست باید در راستای بصیرت‌افزایی و افزایش وحدت ملی گام برداشته، حتی نسل جدید خود را با اهداف شوم دشمنان اسلام آشنا کنند.

نماینده اقلیت‌های دینی آشوریان در مجلس شورای اسلامی پیروی از علمای دینی و تبعیت از آن‌ها را در شرایط فعلی راهگشا دانست و عنوان کرد: در سایه رهبری واحد و عالم می‌توان بر مستکبران عالم به معنای واقعی پیروز شده و بر آن‌ها غلبه کرد.

وی مقام معظم رهبری را یکی از عطایای خداوند متعال دانست و خاطرنشان کرد: در سایه اطاعت از ایشان امنیت، ثبات و آرامش در مناطق مختلف کشورمان حکم‌فرما شده است که برای مصون نگه‌داشتن کشورمان از گزند دشمنان همچنان باید در این مسیر گام‌های بلندی برداریم.

انتهای پیام/61002/م30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها