امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107875
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم افتتاح رسمی از نسخه‌های جدید سایت عربی و انگلیسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که با ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، سیدنظام‌الدین موسوی در مراسم افتتاح رسمی از نسخه‌های جدید سایت عربی و انگلیسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; که با حضور علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در محل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار شد اظهار داشت: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با عنایت خداوند متعال و کوشش همکاران امروز مفتخر است به عنوان خبرگزاری اول کشور در عرصه‌های مختلف به لحاظ شاخص‌های مختلف حرفه‌ای و میزان مخاطب و همچنین بازنشر اخبار در رسانه‌های داخلی و خارجی مطرح شود.

مدیر عامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; افزود: این  افتخاری برای بنگاه‌ها و مؤسسه‌های خبری است که خود را متعلق به نظام بدانند و از مواضع انقلاب و نظام سخن بگویند.

وی با بیان اینکه برخی‌‌ها تصور می‌کنند فعالیت تخصصی و حرفه‌ای جدای از پایبندی به مبانی انقلاب است، گفت: این دو رکن مورد توجه فارس بوده به طوری که در کنار کار تخصصی و حرفه‌ای به اصولی پایبند است که از مبانی انقلاب دفاع می‌کند.

موسوی با بیان اینکه جایگاه انقلاب و نظام اسلامی محدود به مرزهای جغرافیایی نیست افزود: انقلاب، داعیه جهانی بودن از ابتدا داشته و خود را بر آن می‌دارد پیام جدیدی را برای مسلمانان داشته باشد که یکی از ابزارهای مهم آن، رسانه است.

وی با اعلام اینکه هم اکنون دشمن در موج جنگ نرم به مقابله با ما و پیشبرد اهداف سلطه‌طلبانه پرداخته است، ادامه داد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; هم اکنون علاوه بر زبان فارسی، زبان‌های انگلیسی، عربی و ترکی استانبولی را راه‌اندازی کرده است.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به انجام اقداماتی برای راه‌اندازی زبان روسی این خبرگزاری ادامه داد: در بازدیدی که سفیر روسیه از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; داشت بر این مهم تأکید شد.

سایت زبان اسپانیولی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به زودی افتتاح می‌شود

وی همچنین یادآور شد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درصدد است زبان اسپانیولی را راه‌اندازی کند که البته این امر بعد از افتتاح دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آرژانتین طی هفته‌های آینده رخ خواهد داد.

مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به راه‌اندازی زبان اردو در این خبرگزاری در آینده نزدیک نیز اضافه کرد: افتتاح صفحه‌های عربی و انگلیسی سایت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بود.

وی ضمن تأکید بر اهمیت و بازنشر اخبار در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: با توجه به نیازهای مخاطبان صفحه‌های عربی و انگلیسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ارائه شد به طوری که در ابتدای کار تیم فنی این خبرگزاری بسته نرم‌افزاری جدیدی را طراحی کرد تا در تمامی موضوعات شمولیت داشته باشد و در نهایت با طراحی گرافیک زیبا موجب فعالیت این صفحات شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها