امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10788
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 131
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، یک فرد مسلح از خودرو «پیکاپ» به صورت تصادفی به افراد تیراندازی کرد و یک نفر را کشت و 5 نفر دیگر از جمله ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، یک فرد مسلح از خودرو «پیکاپ» به صورت تصادفی به افراد تیراندازی کرد و یک نفر را کشت و 5 نفر دیگر از جمله کلانتر منطقه «کنچو» تگزاس را روز یکشنبه به وقت محلی زخمی کرد.

مقامات پلیس یک تفنگ شکاری، یک هفت تیر و صدها فشنگ از مظنون این حادثه که گفته می‌شود 23 سال داشته و از ایالت «کارولینای شمالی» بوده، پیدا کردند.

گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که قربانی این حادثه، «آلیسیا تورس»، 41 ساله، بود که در خودرو خود کشته شد.

فرد مسلح در بازه‌های زمانی مختلف به افراد تیراندازی کرد به طوریکه اولین حادثه حدود ساعت 4:30 صبح به وقت محلی زمانی رخ داد که فرد مسلح به یک خودرو در نزدیکی «ادین» تیراندازی کرد و یک زن را زخمی کرد.

فرد مظنون، دو نفر دیگر را در یک بازه زمانی کوتاه در حالیکه در خودروهایشان در مقابل یک فروشگاه نشسته بودند، با ضربات گلوله زخمی کرد.

حدود ساعت 6:00 صبح به وقت محلی تورس در خودرو خود با ضربات گلوله فرد مسلح کشته شد.

آزاد بودن قوانین حمل سلاح در آمریکا روزانه به کشته شدن تعداد زیادی منتهی می‌شود که در یکی از بحث برانگیزترین این حوادث اواخر سال گذشته میلادی، یک جوان 20 ساله با اسلحه نیمه خودکار خود به دبستان «سندی هوک» ایالت «کانتیکت» حمله کرد و 20 کودک 6 تا 7 سال و 7 فرد بزرگسال را کشت.

«باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا متعاقب این حمله خواستار محدود شدن قوانین حمل سلاح شد که به دلیل قدرت بی اندازه لابی سلاح در آمریکا، طرح‌های او در کنگره به تصویب درنیامد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها