امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107901
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 68
حسن عابدی ظهر امروز در حاشیه ملاقات مردمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با مردم جنوب شهرستان ری در مسجد فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب ...

حسن عابدی ظهر امروز در حاشیه ملاقات مردمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ با مردم جنوب شهرستان ری در مسجد فیروزآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در ارتباط با طرح آمایش و جمع‌آوری تابلوهای «توقف مطلقاً ممنوع» اظهار داشت: طرح آمایش و جمع‌آوری تابلوهای مطلقاً ممنوع در شهر تهران همچنان ادامه دارد.

وی گفت: در اجرای این طرح برخی از تابلوها جمع‌آوری شد، برخی از تابلوها زمان‌بندی شد و برخی دیگر از تابلوها نیز مکمل آن‌ها که حمل با جرثقیل بود حذف شد.

جانشین پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ افزود: تابلوهای توقف ممنوع جلوی درب مساجد نیز یا جمع‌آوری شد و یا مکمل زمان برای آن‌ها تعریف و اضافه شد.

وی بیان داشت: به‌دلیل اضافه و یا جابه‌جایی در معابر برخی از تابلوها جمع‌آوری، برخی جابه‌جا و برخی نصب می‌شود و به‌طور کلی می‌توان گفت طرح آمایش و جمع‌آوری تابلوها در شهر تهران همچنان ادامه دارد.

برنامه‌ریزی پلیس راهور تهران بزرگ برای بازگشایی مدارس

عابدی در پاسخ به خبرنگار فارس در ارتباط با اقدامات پلیس راهور در راستای بازگشایی مدارس گفت: برای بازگشایی مدارس برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است. برنامه‌ریزی‌های مشترکی نیز با شهرداری و دیگر ارگان‌های مرتبط صورت پذیرفته است.

وی بیان داشت: هماهنگی‌های لازم با شهرداری تهران برای مبادی ورودی، تقاطع‌ها، اصلاح هندسی، نصب علائم، رفع نواقص تابلوها و نصب تابلوهای احتیاط و ... صورت گرفته است.

آمادگی 100 درصدی برای روان‌سازی معابر در اول مهر ماه

جانشین پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از آمادگی 100 درصدی این رده برای روان‌سازی عبور و مرور معابر به‌ویژه معابری جلوی مدارس خبر داد و افزود: مدارس سطح تهران که در معابر اصلی قرار دارند شناسایی شده و برای آن‌ها نیرو تعیین شده است و نیروهای پیاده و سواره پلیس راهور تهران توان خود را به‌کار می‌گیرند که از ترافیک و برخورد وسایل نقلیه با دانش‌آموزان و ... جلوگیری کنند.

نظم‌دهی جدی به گذر عابران پیاده از تقاطع‌ها از 15 مهر ماه

عابدی با اشاره به اینکه نظم‌دهی به گذر عابران پیاده از تقاطع‌ها از گذشته در حال اجرا است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفت نظم‌دهی بیشتر و بهتر برای گذر عابران پیاده از تقاطع‌ها در دستور کار پلیس راهور قرار گرفته است و از 15 مهر ماه سال جاری به‌صورت عملیاتی در تمام تقاطع‌ها به‌ویژه تقاطع‌های اصلی انجام می‌شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: کنترل عبور و مرور خودروها و موتورسیکلت‌ها در تقاطع‌ها، جلوگیری از تجاوز به گذر پیاده و جلوگیری از عبور عابران پیاده در زمان سبز بودن چراغ عبور وسایل نقلیه از جمله اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح صورت پذیرفته است.
انتهای پیام/2462/ط30/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها