امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107908
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین محسنی اژه‌ای در شصت و هشتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال یکی از

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامحسین محسنی اژه‌ای در شصت و هشتمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا با توجه به تغییر رئیس دیوان عالی کشور می‌توان امیدوار بود پرونده کهریزک بعد از یک و نیم سال به نتیجه برسد، گفت: این درست نیست که بگوییم تغییر رئیس دیوان عالی در سرعت بخشیدن رسیدگی به پرونده‌ها تأثیرگذار است بلکه رئیس قبلی دیوان نیز همه تلاش خود را در این رابطه مبذول داشت.

وی افزود: البته در خصوص پرونده کهریزک صحبتی با مسئول رسیدگی به پرونده داشته‌ام که ابراز امیدواری کرد به زودی در این پرونده اظهار نظر خواهد کرد.

یکی از خبرنگاران درباره جزئیات نامه میرکاظمی وزیر سابق نفت خطاب به رئیس قوه قضاییه پرسید که سخنگوی قوه قضاییه گفت: من از این نامه بی‌خبرم و در خصوص آن اطلاعی ندارم.

یکی از خبرنگاران خطاب به معاون اول قوه قضاییه گفت: آیا بهتر نیست شهرداری تهران نظارت دقیق‌تری بر پیمانکاران خود داشته باشد تا شاهد برخی حوادث نباشیم، گفت: شهرداری بر اساس قانون می‌تواند برخی از وظایف خود را برون‌سپاری کند اما نکته‌ای که شما گفتید قابل تأمل است و خوب است که این اتفاق بیفتد.

سخنگوی دستگاه قضا گفت: البته در حوادثی که رخ می‌دهد پیمانکار و افرادی که مسبب وقوع حادثه بودند باید پاسخگوی رفتارشان باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها