امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۶:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107922
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ تیمور حسینی توسعه استفاده از تابلوهای هوشمند از جمله تابلوهای  "VMS "

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ تیمور حسینی توسعه استفاده از تابلوهای هوشمند از جمله تابلوهای  "VMS " را یکی از اهداف پلیس راهور اعلام کرد و اظهارداشت: این طرح در حال حاضر نیز اجرایی شده و به عنوان مثال تابلوهای اطلاعاتی در سطح بزرگراه‌ها نصب شده که وضعیت ترافیک معابر، حداکثر سرعت مجاز و ... را به رانندگان نشان می‌دهد.

حسینی با بیان اینکه تابلوهای متغیر باید توسعه پیدا کنند، گفت: تابلوهای ما باید این قابلیت را داشته باشند که اگر زمانی علامت توقف ممنوع روی آن درج شد در زمان دیگری بتوان تابلو یا پیام هشداری بر روی آن حک شود و درحقیقت در زمان‌های مختلف کارکردهایی متناسب داشته باشند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با اشاره به اجرای طرح جمع‌آوری و اصلاح برخی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد: قریب به 700 تابلوی توقف ممنوع و 500 تابلو حمل با جرثقیل از سطح معابر پایتخت جمع‌آوری شده و تعدادی از تابلوها نیز اصلاح شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها