امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107923
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج،‌ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج با اعلام این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج،‌ حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز در آیین معارفه دادستان شهرستان کرج با اعلام این که امنیت در کشور برقرار است اظهار کرد: با وجود تمامی تهدیدات از سوی دشمنان اما کشور ما از امن‌ترین کشورها محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند با تهدیدات و سخنان یاوه کشور را ناامن جلوه داده و امنیت در کشور را به زیر سئوال ببرند.

این مسئول با بیان اینکه هم‌اکنون کشور ما از امن‌ترین کشورها به شمار می‌رود تأکید کرد: حفظ این امنیت در رأس امور مسئولان ذی‌ربط قرار دارد و با کسانی که بخواهند امنیت و نظم جامعه را بر هم بزنند برخورد قاطع انجام شده تا عبرت دیگران شود.

رئیسی با اعلام این که یکی از استان‌های مهم کشور استان البرز است ادامه داد: با توجه به اینکه استان البرز استانی مهاجرپذیر است و در مجاروت پایتخت نیز قرار دارد نیازمند توجه بیشتر از سوی مسئولان بوده و لازم است مدیران در دستگا‌ه‌های مربوطه تلاش دو چندانی را در حفظ امنیت به کار گیرند.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود بخشش و بزرگواری را از ویژگی انسان‌های با کرامت دانست و گفت: انسان دارای کرامت است لذا مغلوب دشمن درون و برون نمی‌شود و کریم کسی است که امیر نفس و اسیر نفس نباشد.

رئیسی ادامه داد: رمز ماندگاری ما در کرامت ماست؛ انسان سالک به دنبال آن است که کرامت را استوار کند و اگر با خلاف کرامت انسانی برخورد نشود لغزش و انحراف را در پی خواهد داشت.

در این مراسم رضا شاکرمی به عنوان دادستان کجر معرفی شد و از علی فرهادی دادستان سابق کرج تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است علی فرهای از این پس به عنوان مدیرکل بازرسی تهران در سازمان بازرسی کل کشور فعالیت خواهد کرد.

انتهای پیام/2302/ش30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار