امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۲۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107928
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
سید محمد بطحایی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ ...

سید محمد بطحایی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا برنامه‌ای برای افزایش حقوق معلمان در مقاطع مختلف وجود دارد؟»، اظهار داشت: تا زمانی که ساختار نیروی انسانی را اصلاح نکنیم، بر اساس مقررات موجود امکان افزایش حقوق نداریم.

وی افزود: قانون می‌گوید که تمام این موارد باید پس از اصلاح ساختار نیروی انسانی انجام شود؛ قانون یک ظرفیت‌هایی برای افزایش پیش بینی کرده است، اما گفته است این افزایش از محل اصلاح ساختار انجام شود.

بطحایی با بیان اینکه زمانی می‌توانیم افزایش حقوق را انجام دهیم که ساختار را اصلاح کنیم، خاطرنشان کرد: یعنی اگر 30 یا 40 هزار نیرو را در جایی کم کنیم، آن وقت می‌توانیم مقداری از آن را به بند 5 ماده 67 اختصاص دهیم یا به همکاران اختصاص دهیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به فارس گفت: باید شرایط را هم داشته باشیم؛ به عنوان مثال نمی‌توانیم برای آن نیرویی که بین 6 تا 10 ساعت کلاس می‌رود و مابقی ساعات را در دفتر مدرسه حضور دارد افزایش حقوق داشته باشیم.

وی ادامه داد: اما آن فردی که تمام همکاری را برای سیاست‌های دولت انجام می‌دهد و تمام ساعات موظف آن پر شده است و در منطقه‌ای که آموزش و پرورش نیاز دارد تدریس می‌کند، باید انگیزش‌های لازم را برای او فراهم کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها