امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107931
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه معتقد است که در نهایت جنگ تحریم‌ها پایان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری «نووستی»، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه معتقد است که در نهایت جنگ تحریم‌ها پایان یافته و همکاری‌های بین المللی به حالت عادی خود باز خواهد گشت. پوتین این مسئله را در دیدار امروز خود با «جییان کائولان» معاون نخست وزیر چین و در آغاز مراسم رسمی افتتاح ساخت خط لوله «سیلا سیبری» عنوان کرد.

وی گفت: در رابطه با ایجاد محدودیت‌هایی در اقدامات اقتصادی باید بگویم که چنین اقداماتی در نهایت قبل از هر کس دیگر به طرفی آسیب خواهد رساند که از چنین سیاستی پیروی می‌کند. البته من امیدوارم که در نهایت عقل سلیم پیروز شده و جنگ تحریم‌ها پایان پیدا کند. »

معاون نخست وزیر چین هم با تاکید بر حمایت مقامات پکن دقیقا از این سیاست، یادآور شد: «جمهوری خلق چین به شدت با اعمال تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه روسیه مخالف بوده، مخالف انقلاب‌های رنگین و همچنین مخالف تلاش‌ها برای بازدارندگی در راه توسعه روسیه است.»

این مقام سیاسی چینی افزود: «ما همه تلاش خود را بکار خواهیم بست تا همکاری‌های متقابلا سودمند روسیه و چین در آینده نیز همچنان تامین و گسترش پیدا کنند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار