امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107946
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خارجه آمریکا در واکنش به خشونت‌های اخیر پاکستان تأکید کرد که واشنگتن با دقت اعتراضات در پاکستان را

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خارجه آمریکا در واکنش به خشونت‌های اخیر پاکستان تأکید کرد که واشنگتن با دقت اعتراضات در پاکستان را دنبال می‌کند و از طرفین می‌خواهد از خشونت دوری کنند و خویشتنداری پیشه کنند و گفت‌وگوهای صلح‌آمیز برگزار کنند.

وزارت خارجه آمریکا در حالی واکنش نشان داده است که در اخبار آمده است، درگیریها میان معترضان به نخست وزیر پاکستان و نیروهای ضدشورش این کشور ادامه دارد و پلیس در این درگیری از شلیک گاز اشک اور برای متفرق کردن معترضان استفاده کرده است.

معترضان خواهان استعفای فوری نواز شریف، نخست وزیر پاکستان، هستند که پیروز انتخابات سال گذشته بود و برای اولین بار در تاریخ کشور پس از انتخابات قدرت را به طور صلح آمیز از نفر قبلی تحویل گرفت. گفته می‌شود که نواز شریف موقتا از اسلام آباد به لاهور منتقل شده است.

معترضان پاکستانی روز دوشنبه با نزدیک شدن به خانه نخست‌وزیر با نیروهای پلیس گارد هم درگیر شده بودند.

براساس گزارش‌ها، معترضان پاکستانی در ادامه شورش‌های خود به ایستگاه‌های تلویزیون ملی یورش بردند. پخش تصاویر شبکه ملی پی تی وی این کشور به دلیل هجوم معترضان به داخل ساختمان این شبکه قطع شده است. معترضان با شکستن درب ساختمان وارد این شبکه شده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها