امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107952
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 147
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سخنانی در پارلمان این کشور در دفاع از ارسال تسلیحات به منطقه کردستان تصریح ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سخنانی در پارلمان این کشور در دفاع از ارسال تسلیحات به منطقه کردستان تصریح کرد که این اقدام در هماهنگی با دولت مرکزی(بغداد) انجام می‌شود.

مرکل با اشاره به اینکه این تصمیم با هماهنگی متحدان آلمان انجام می شود، ابراز داشت که اگر ما تسلحات در اختیار کُردها قرار ندهیم چگونه آنها قادر به مقابله با تروریست‌ها خواهند بود.

صدراعظم آلمان در سخنانی در پارلمان این کشور با اشاره به اینکه روسیه به شراکت با اروپا پایان داد، گفت: نمی‌توان اقدام روس‌ها را بی پاسخ گذاشت.

پذیرش رفتار روسیه گزینه مورد نظر ما نیست و در نتیجه ضروری بوده که برای تحریم‌های بیشتر آماده شویم.

مرکل افزود: ما با دو تصمیم مواجهیم یا هرگونه ریسک و خطر را نپذیرفته و چشمانمان را در مقابل گسترش تروریسم ببندیم و یا از کسانی که شجاعانه در حال مبارزه با داعش هستند اما منابع محدودی دارند حمایت کنیم. آیا ما می‌توانیم صبر کنیم و امیدوار به مقابله دیگران با این خطر حاد باشیم؟
صدر اعظم آلمان همچنین اظهار داشت: ما با دو تصمیم مواجهیم: یا هرگونه ریسک و خطر را نپذیرفته و چشمانمان را در مقابل گسترش تروریسم ببندیم و یا از کسانی که شجاعانه در حال مبارزه با داعش هستند اما منابع محدودی دارند حمایت کنیم. آیا ما می‌توانیم صبر کنیم و امیدوار به مقابله دیگران با این خطر حاد باشیم؟
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها