امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107958
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از منابع خبری در شبکه‌های اجتماعی، وزارت کار غزه اعلام کرد: آمار رسمی نشان می‌دهد دست کم 130 هزار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از منابع خبری در شبکه‌های اجتماعی، وزارت کار غزه اعلام کرد: آمار رسمی نشان می‌دهد دست کم 130 هزار نفر از ساکنان غزه بی خانمان هستند.

پس از آنکه سرانجام رژیم صهیونیستی به حدود هفت هفته کشتار مردم بی گناه غزه پایان داد، شاید آرامش به این منطقه بازگشته باشد اما خانه هایی که در این تهاجم ویران شد، دیگر به این زودی ها ساخته نخواهند شد.

در این میان این مردم غزه هستند که مجبورند با خانه های ویران شده خود کنار بیایند و واقعیت تلخ بی‌خانمان شدن را تجربه کنند.

نیروهای اسرائیل با حملات هوایی و زمینی خود تمام تلاششان را به کار گرفتند تا کل غزه را ویران کنند. آنها با فروریختن میلیون ها کیلوگرم مواد منفجره بر فراز غزه این کار را انجام دادند. محله هایی ازقبیل بیت حانون و شجاعیه به علت این حملات به وضعی گرفتار شده اند که گویی با جنگ افزارهای هسته ای هدف قرار گرفته اند. کارشناسان می گویند فقط جمع آوری آوار و خرابه های این ساختمانها در غزه، چندین ماه طول می کشد.

یکی از شهروندان غزه اعلام کرده است: «اوضاع بسیار وخیم است. وضع ما بسیار بدتر از حدی است که تصور شود. آنچه در اینجا می بینیم تخریب گسترده است. حتی یک اتاق هم برای ما باقی نمانده است تا از آن به عنوان سرپناه استفاده کنیم. جنگ حداقل برای مقطع فعلی پایان یافته است. اما ما جایی برای بازگشت به آنجا نداریم.»
انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها