امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10797
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، کارآگاهان آگاهی فرماندهی انتظامی به دنبال وصول دو فقره پرونده، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت به نقل از پلیس گیلان، کارآگاهان آگاهی فرماندهی انتظامی به دنبال وصول دو فقره پرونده، مبنی بر سرقت دو عدد گاو صندوق از منازل ویلایی که حاوی اسناد، مدارک، طلاجات، وجه نقد و ... بوده است، دستگیری سارق یا سارقان را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

کارآگاهان با در نظر گرفتن شیوه، شگرد و آثار به‌جا مانده در صحنه سرقت و انجام اقدام‌های پلیسی به فردی با هویت معلوم مظنون و با حصول اطمینان از نقش وی در سرقت، با اخذ مجوز قضایی او را دستگیر و در بازرسی بدنی از وی یک قوطی گاز اشک‌آور کشف کردند.

کشف این قوطی گاز اشک‌آور مأموران را بر آن داشت که هویت وی را بهتر شناسایی کنند و در این راستا پی بردند که نقش وی در انجام سرقت دو منزل مسکونی حتمی است.

متهم دستگیر شده در تحقیقات پلیسی کارآگاهان در ابتدا که از بیان حقیقت امتناع کرده بود در مقابل شگردها و ترفندهای پلیسی اعتراف کرد که در انجام سرقت دو گاو صندوق از منازل مال‌باختگان با مشارکت پنج نفر از همدستانش نقش داشته است.

گروه‌های عملیاتی پلیس همدستان این متهم را در چند مرحله عملیات جداگانه دستگیر کردند و این افراد نیز معترف شدند که در سرقت گاو صندوق و تخریب آن برای به دست آوردن طلاجات نقش داشته‌اند.

مال‌خر طلا فروش نیز شناسایی و ضمن دستگیری به همراه دیگر متهمان با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.
انتهای پیام/2300/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار