امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107980
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،هفته گذشته کمال تبریزی در مصاحبه‌ای با روابط عمومی جشنواره فیلم دفاع مقدس ابراز گلایه کرد که ساخت فیلم مناسب و در شان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،هفته گذشته کمال تبریزی در مصاحبه‌ای با روابط عمومی جشنواره فیلم دفاع مقدس ابراز گلایه کرد که ساخت فیلم مناسب و در شان سینمای دفاع مقدس  نیازمند پشتیبانی و حمایت همه جانبه و بی شائبه است که باید گفت در عمل وجود خارجی ندارد ولی ادعای آن در حرف بسیار است به حدی که گوش آسمان را کر می کند!

وی در بخشی دیگری از این مصاحبه گفته بود:«فیلمنامه شهید باقری بیش از یک سال است که توسط آقای گوهری نوشته شده و بنده آمادگی خود را برای ساخت آن اعلام کرده‌ام اما حرکت و تمایل جدی از طرف نهادهای ذیربط برای تامین بودجه لازم و کافی برای آن نشان داده نشده و وجود ندارد هرچند که فیلمنامه‌ای زیبا و منحصر به فرد توسط آقای گوهری به رشته تحریر درآمده است و به ناچار باید اعلام تاسف عمیق کرد از این همه فاصله موجود میان حرف و شعار از یک سو و عمل همه نهادهای ذیربط پر مدعا از سوی دیگر...».

بنابراین گزارش، در پی این صحبت‌ها محمدرضا جعفری‌جلوه مدیر عامل بنیاد سینمای فارابی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس اظهار داشت: این رغبت و همت جدی در بنیاد سینمایی فارابی وجود دارد که از این اثر در اندازه مقدور  حمایت کند. ما اینجا آمادگی  خود را برای  حمایت  از  ساخت فیلم مربوط به شهید باقری  اعلام می کنیم و به زودی در هفته های آینده تفاهم نامه و قرار داد پشتیبانی از این فیلم هم بین طرفهای مربوط به امضا می رسد.

جعفری جلوه در خاتمه اظهار داشت:پروژه شهید باقری یکی از کارهای با ارزش و قابل اعتنای سینمای ایران است و به نظر من تولید آن قریب دو سال زمان به خود اختصاص می‌دهد.

براساس این گزارش، کمال تبریزی این روزها فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» را برای نمایش در جشنواره فجر آماده می‌کند، و به تازگی نیز ساخت سریال «ابله» برای نمایش خانگی را آغاز کرده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها