امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10799
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 275
عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: جدول اعتبارات و حق‌الزحمه برگزاری ...

عبدالأمیر عرفی، رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، اظهار داشت: جدول اعتبارات و حق‌الزحمه برگزاری تمام امتحانات از سوی معاونت پشتیبانی تهیه شده و به استان‌ها ابلاغ شده است.

وی با بیان اینکه حق‌الزحمه برگزاری امتحانات سال گذشته نیز پرداخت شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در نزدیک‌ترین زمان، زحمات فرهنگیان را در بخش امتحانات پاسخگو باشیم.

عرفی به زمان پایان امتحانات نهایی دانش‌آموزان اشاره کرد و ادامه داد: امتحانات دانش‌آموزان رشته‌های ریاضی و تجربی تا 18 خرداد و دانش‌آموزان رشته‌های ادبیات و معارف تا 20 خرداد به اتمام می‌رسد و نتایج امتحانات نیز تا یک هفته بعد از پایان امتحانات، به طور رسمی در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا میزان سختی سؤالات ارزیابی می‌شود؟»، بیان داشت: اکیپ‌هایی در حوزه بازرسی و اجرا داریم که به صورت میدانی، از دانش‌آموزان درباره نوع و میزان سختی امتحان، سؤال می‌کنند و در نهایت، گزارش‌های استان‌ها و بازرسی‌ها را بررسی می‌کنیم.

رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش اضافه کرد: پس از برگزاری امتحانات، سطح دشواری سؤالات به صورت علمی نیز بررسی می‌شود. 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها