امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 107994
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی کاموس نویسنده و پژوهشگر بر موضوع سبک زندگی در تاریخ ادبیات داستانی به خصوص ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مهدی کاموس نویسنده و پژوهشگر بر موضوع سبک زندگی در تاریخ ادبیات داستانی به خصوص پس از انقلاب اسلامی مطالعات متعددی داشته است.

وی تاکنون کتاب‌هایی نظیر «نیایش نسل سرخ، با خدا مشورت کردم: تاریخ شفاهی مدارس اسلامی ایران به روایت محمد دادگسترنیا، مرغ حق: سرگذشت سیدجمال الدین اسدآبادی همدانی، نخل بهشتی، مجموعه چند نمایشنامه برگرفته از قرآن، کار امروز را به فردا مینداز! و ...» را به رشته تحریر در آورده است.

به گزارش فارس، دفتر مطالعات، سنجش و رصد محصولات فرهنگی که اکنون کاموس مدیریت آن را بر عهده دارد، زیر نظر معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت می‌کنذ.

این دفتر دیده‌بانی، جریان‌شناسی، تحلیل و بررسی ارزش‌ها و فرهنگ منبعث از کالاهای فرهنگی تولید داخل و خارج را با هدف شناسایی به‌هنگام جریان‌ها، آینده‌پژوهی فرهنگی و ارائة راهبردهای مواجهه و مقابله هوشمندانه با آن‌ها به انجام می‌رساند.

رصد فرهنگی به ‌عنوان اولین گام مهندسی فرهنگی، وضعیت کالاهای فرهنگی کشور را با نگاهی عینیت‌گرا در سطوح فرهنگ عمومی و خرده فرهنگ‌های موجود بررسی نموده و با کالبدشکافی عمیق، ضمن مسئله‌یابی و جریان‌شناسی فرهنگی دینی، نسبت به پیشنهاد تولید محصولات الگو مبادرت می‌نماید.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها