امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108000
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، این فرد پس از تشرف به دین اسلام در ظهر امروز نام "رضا" را برای خود برگزید. جوان تازه مسلمان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، این فرد پس از تشرف به دین اسلام در ظهر امروز نام "رضا" را برای خود برگزید.

جوان تازه مسلمان شده یونانی در گفت‌وگو با فارس تاکید کرد حالا که مسلمان شدم و کتاب آسمانی قرآن را در دستم گرفتم، آرامش خاصی دارم.

وی افزود: افتخار می‌کنم که پس از انتخاب دین مبین اسلام مذهب غنی تشیع را برگزیده و امیدوارم در سایه حمایت‌های ائمه اطهار (س) بتوانم مسلمان و شیعه واقعی و راستین باشم.

این جوان یونانی بیان کرد: من عاشق خدا هستم و نتوانستم خدایی خدا را در دین مسیحیت پیدا کنم و همین حس خداباوری و خداجویی، باعث گرایش من به دین اسلام شد.

لازم به توضیح است، در این  مراسم نیز حجت‌الاسلام محمد ابراهیم سلطانی مدیر حوزه علمیه استان البرز، یک سفر مشهد به همراه یک جلد کلام‌الله مجید با ترجمه انگلیسی به این جوان تازه مسلمان شده اهدا نمود.

وی نیز در این مراسم با بیان اینکه دین اسلام سرشار از معرفت، انسانیت، محبت و مهربانی است، گفت: همین امر باعث شد تا این  مسیحی به حقیقت دین و اسلام پی برده و به دین مبین اسلام تشرف پیدا کند.

مدیریت حوزه علمیه استان البرز افزود: گرایش به دین اسلام روز به روز بیشتر می‌شود و با توجه به هجمه‌های دشمن و اسلام ستیزی دشمن ما شاهد هستیم از سراسر جهان هر روز تعداد زیادی به دین اسلام تشرف پیدا می کنند که این امر نشانه حقانیت اسلام عزیز است.

انتهای پیام/2302/س20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار