امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108007
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از مدیران شبکه دو سیما امروز از دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از مدیران شبکه دو سیما امروز از دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی «ایران نوشت» بازدید به عمل آوردند و در پایان به ارائه نظرات و پیشنهاداتی برای ارتقای این حوزه پرداختند که در ذیل می‌خوانید:

در ابتدا علی بخشی‌زاده، مدیر شبکه دو سیمای جمهوری اسلامی ایران، بیان داشت: از سال گذشته که تولید نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی شروع شده است، کاری بسیار مطلوب و تأثیرگذار ارزیابی می‌شود.

وی اضافه کرد: این برنامه را یعنی برپایی نمایشگاه نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر اسلامی _ ایرانی را در چند روز آینده با همکاری شهرداری در بوستان‌های شهر تهران نیز خواهیم داشت.

بخشی‌زاده افزود: در گذشته جلد‌های دفاتر طرح گرافیکی و چهره نداشتند؛ در حالی که به همت تلاشگران این حوزه الان چهره‌های تلویزیونی بر روی نوشت‌افزار حضور دارند.
 


 

مدیر شبکه دو سیما گفت: در نمایشگاه «نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه» برای 14 میلیون دانش‌آموز و دانشجو تدارک نوشت‌افزار دیده شده است که انشاء‌الله با استقبال مردم مواجه خواهیم شد.

*زارعان: سطح چاپ محصولات نوشت‌افزار باید ارتقا یابد

در ادامه علی زارعان، مدیرگروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما نیز طی مصاحبه‌ای از بهتر برگزار شدن این نمایشگاه در سالیان آینده خبر داد.

وی برای نمایشگاه‌های آینده کنترل بر‌کیفیت چاپ محصولات و ارتقای سطح چاپ بنرهای فضاسازی نمایشگاه را خواستار شد.
 


 

*جلالی: ضرورت تشکیل شورای سیاستگذاری برای ارتقای نوشت‌افزارهای اسلامی _ ایرانی

در پایان مریم جلالی، مدیر گروه خانواده شبکه دو سیما نیز ضمن تشکر از هم‌افزایی که مجمع تولید‌کنندگان و توزیع‌کنندگان مراکز نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی انجام داده است، از ضرورت تشکیل یک شورای فکری و سیاستگذاری برای ارتقای این حرکت خبر داد.

بر اساس این گزارش، دومین نمایشگاه نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی با عنوان «ایران نوشت» ساعت 22 امشب به کار خود پایان خواهد داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها