امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108017
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۷
تعداد بازدید: 102
مشاور رئیس‌جمهور در اقدامی تامل برانگیز اختیارات رهبری در انتخاب اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی مجازی را در فیس بوک خود ...

مشاور رئیس‌جمهور در اقدامی تامل برانگیز اختیارات رهبری در انتخاب اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی مجازی را در فیس بوک خود به رای گذاشت!

 

به گزارش پیروان موعود به نقل از جهان، حسام‌الدین آشنا هدف و نیت خود را از این اقدام عجیب عنوان نکرده اما به نظر می رسد واکنشی به رویدادهای اخیر وزارت علوم از جمله تعیین خلاف قانون روسای دانشگاه ها و نیز موضوع گسترش نسل سوم تلفن همراه باشد.

شورای عالی انقلاب فرهنگی در جریان تعیین روسای دانشگاه ها مخالف شیوه رای گیری ظاهری فرجی دانا، وزیر سابق علوم بود و آن را نوعی ایجاد تقابل بین دانشگاهیان و شورای عالی انقلاب فرهنگی می دانست. البته فرجی دانا در مواردی که خود صلاح می دید نیازی به رای گیری احساس نمی کرد، به عنوان نمونه پیشنهاد ریاست دانشگاه تهران به محمدرضا عارف بدون انجام رای گیری؛ که البته با جواب منفی او همراه شد.

همچنین به نظر می رسد مخالفت شورای عالی فضای مجازی با توسعه نسل سوم تلفن همراه پیش از فراهم ساختن زیرساخت های آن و شبکه ملی اطلاعات، موردپسند آشنا قرار نگرفته که این چنین درصدد رای گیری در امور نامربوط به جایگاه حقوقی خود برآمده است.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها