امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10806
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، علی ملکی‌آهنگران اظهار داشت: این شرور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، علی ملکی‌آهنگران اظهار داشت: این شرور و سارق مسلح فراری «شهسوار.ح» معروف به زین‌الدینی است که اواخر اردیبهشت ماه سال‌جاری در حالی که با چند نفر دیگر از همدستانش قصد داشتند سرقت مسلحانه دیگری را در شهرستان ایرانشهر انجام دهند با اقدامات اطلاعاتی و به موقع پلیس نقشه آنان قبل از اجرا توسط پلیس کشف شد.

وی افزود: در پی اعلام اخباری مبنی بر اینکه تعدادی شرور مسلح در یکی از جاده‌های ایست و بازرسی فلکه قدیم چابهار پاتوق کرده و قصد سرقت دارند به دلیل اهمیت موضوع تیمی به سرپرستی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر برای شناسایی و بررسی صحت و سقم ماجرا به محل اعزام و موفق شدند با تحت نظر قرار دادن محل اعلامی این اشرار مسلح را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی ایرانشهر عنوان کرد: مأموران انتظامی به محض مشاهده این افراد مسلح برای دستگیری آنان وارد عمل شدند که اشرار مسلح نیز با سلاح‌هایی که در اختیار داشتند بر روی مأموران آتش گشودند.

ملکی‌آهنگران خاطرنشان کرد: افراد مسلح که بدون توجه به دستورات پلیس به تیراندازی خود ادامه می‌دادند با آتش پرحجم پلیس زمین‌گیر شده و چاره‌ای جز فرار نداشتند.

این مسئول گفت: در این درگیری مسلحانه یکی از اشرار مسلح به هلاکت رسید و از وی یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه کشف و ضبط و شرور دیگری به نام «احسان.الف» نیز دستگیر شد.

فرمانده انتظامی ایرانشهر بیان داشت: با بررسی‌های پلیس آگاهی ایرانشهر مشخص شد این شرور معدوم در فروردین ماه سال 86 به اتهام سرقت مسلحانه روانه زندان شده بود.

وی افزود: پس از آزادی از زندان به اتهام تیراندازی مسلحانه در شهریور ماه سال 91 به سمت یکی از شهروندان، سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف به منزل یکی از شهروندان ایرانشهری که منجر به قتل وی نیز شد در بهمن ماه سال 91، سرقت مسلحانه مبلغ یک میلیون و 700 هزار تومان وجه نقد از راننده یک خودرو نیسان در جاده خاکی سرزه به تمپ ریگان این شهرستان در 20 فروردین ماه سال‌جاری تحت تعقیب مراجع قضایی قرار دارد.

ملکی‌آهنگران از دیگر سوابق ننگین این شرور مسلح به سرقت مسلحانه یک وانت نیسان در شهرک بافت بلوچ در 13 اسفند ماه سال گذشته، قتل مسلحانه یکی از شهروندان ایرانشهری در آبان ماه سال 90 و سرقت مسلحانه یک دستگاه پژو 405 در 26 اسفند سال گذشته اشاره کرد.

انتهای پیام/75002/ن/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها