امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108060
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۴۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین صندوق زمین و ساختمان بازار سهام 8 شهریور سال جاری به نام نسیم با حضور علی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اولین صندوق زمین و ساختمان بازار سهام 8 شهریور سال جاری به نام نسیم با حضور علی طیب‌نیا، وزیر امور اقتصادی و دارایی و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، علی صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به همراه امیر هامونی مدیر عامل فرابورس افتتاح شد.

بر اساس این گزارش، موضوع فعالیت این صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان جمع‌آوری پس‌اندازهای خرد و کلان و اختصاص آن به ساخت پروژه ساختمانی مشخص و سپس فروش واحدهای ساختمانی پروژه یاد شده و تقسیم عواید ناشی از این فعالیت بین سرمایه‌گذاران آن است.

طبق آخرین آمار 8 میلیون و 966 هزار و 734 واحد از مجموع 15 میلیون واحد تاکنون پذیره نویسی شده و به محض اتمام زمان پذیره‌نویسی و تکمیل آن معاملات ثانویه در تابلوی زمین و ساختمان فرابورس انجام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کل تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری این صندوق 29 میلیون و 600 هزار واحد است که 15 میلیون از آن برای پذیره‌نویسی آماده شده است.

قیمت اسمی هر واحد سرمایه‌گذاری صندوق زمین و ساختمان نسیم 10 هزار ریال است که تا فردا یعنی 12 شهریور ماه نیز پذیره‌نویسی آن ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار