امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108067
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
منصور قنبر‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اظهارات هادی آیت‌اللهی که گفته بود اگر پورعلی گنجی به تیم ...

منصور قنبر‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به اظهارات هادی آیت‌اللهی که گفته بود اگر پورعلی گنجی به تیم امید نیاید او را محروم می‌کنیم گفت: انتظارمان از آیت‌اللهی این نبود که با لحن نظامی و تهدید در فوتبال حرف بزند. او حتما به خاطر دارد که فصل گذشته در کورس قهرمانی بودیم اما سه بازیکن تاثیر‌گذار خود را به تیم امید دادیم در حالی که برخی تیم‌ها بازیکنانشان را پای پرواز از اردوی تیم امید برگرداندند.

وی ادامه داد: فصل گذشته بیرانوند، حاج‌محمدی و پورعلی گنجی را به تیم امید دادیم و در نهایت دو بازیکن مصدوم تحویل گرفتیم و از سه بازی هم دو امتیاز گرفتیم و از قهرمانی دور شدیم و قهرمانی را از دست دادیم. اکنون هم انتظار نداشتیم که آیت‌اللهی که جای پدر من است با لحن تهدید‌آمیزی صحبت کند.

مدیرعامل باشگاه نفت افزود: مدام می‌گویند ما حرفه‌ای هستیم و باید از قوانین AFC تبعیت کنیم. پس چگونه است که با اینگونه حرف‌ زدن می‌خواهند بازیکن بگیرند. حداقل به حرف مدیر فنی خود توجه کنند که گفته بود ما بازیکنانی را می‌خواهیم که در المپیک بخواهیم از آنها استفاده کنیم.

پورعلی گنجی 22 ساله به چه کارشان می‌آید او که نمی‌تواند در المپیک به گفته افاضلی حضور داشته باشد و  بهتر است از بازیکنان 21 ساله استفاده کند. ما حتی حاضر بودیم که شب عزیمت تیم امید بازیکن را به آنها بدهیم اما آنها این مسئله را هم قبول نکردند.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها