امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108081
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره صحبت‌های امروز حمید استیلی در مورد وی مبنی بر اینکه او اگر دوست دارد

علی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره صحبت‌های امروز حمید استیلی در مورد وی مبنی بر اینکه او اگر دوست دارد می‌تواند در راه‌آهن مربی‌گری کند اظهار داشت: من از حمید استیلی تشکر می‌کنم او همیشه به من محبت داشته و من هیچ وقت این محبت حمید استیلی را فراموش نمی‌کنم. روزی که سر تمرین راه‌آهن حاضر شدم برای این بود که شرایط بدنی‌ام حفظ شود اما ظاهراً همان حضورم باعث ایجاد حرف و حدیث‌هایی شد و شنیدم که در مورد این حضورم نوشته‌اند که می‌خواهم مربی یا مدیر فنی راه‌آهن شوم ولی من اکنون به دنبال کارهای عقب‌افتاده شخصی‌ام هستم و خیلی به این مسائل فکر نمی‌کنم.

وی افزود: حمید استیلی حتماً  احساس کرده که می‌توانم به راه‌آهن کمک کنم و من ممنون او هستم و این محبتش را همیشه در ذهن دارم.

علی کریمی در ادامه تأکید کرد: من شنیده‌ام که اسم من  مدرسه فوتبال زده شده و اینکه این مدرسه فوتبال با نظارت من در حال اداره است در صورتی که چنین مسئله‌ای اصلاً صحت ندارد نه خودم و نه دوستانم مدرسه فوتبالی نداریم که با نظارت من در حال اداره شدن باشد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها