امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108086
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به انتشار فایل صوتی مصاحبه مهدی هاشمی با کیهان ...

سید محمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به انتشار فایل صوتی مصاحبه مهدی هاشمی با کیهان لندن گفت: قبلا هم فایل صوتی‌ای از مهدی هاشمی منتشر شده بود که ساختگی بود و هیچ سند و مدرکی هم برای اثبات آن ارائه نشد.

وی افزود: این حرکت مشخص است که کار سرویس‌های امنیتی انگلیس است و وقی می‌بینند پرونده دارد به سرانجام می‌رسد می‌خواهند مطالب و مسائل جدیدی ارائه کنند.

وکیل مهدی هاشمی در خاتمه اظهار کرد: ما ادله را در رسانه‌ها مطرح نمی‌کنیم و مانند فایل صوتی قبلی که در دادگاه ارائه شد اگر این هم در دادگاه ارائه شود ما ادله‌مان را به دادگاه ارائه می‌دهیم.

لازم به ذکر است چندی قبل مصاحبه‌ای در کیهان لندن منتشر شد که در آن از قول مهدی هاشمی مطالبی عنوان شده بود که البته در حاشیه جلسه ششم دادگاه علیزاده این مصاحبه را دروغین قلمداد کرد.

تنها یک روز پس از تکذیب این مصاحبه از سوی علیزاده طباطبایی کیهان لندن اقدام به انتشار فایل های صوتی این مصاحبه کرده است.
بیژن فرهودی مصاحبه کننده با مهدی هاشمی همچنین گفته است: من اما از آنجا که نمی‌خواستم از مهدی هاشمی رفسنجانی به اصطلاح رودست بخورم محض احتیاط این گفتگو را با گوشی تلفنم ضبط کردم بدون آنکه آن را در جایی پخش کنم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار