امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108088
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسن بیک عثمان علیف» سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری قرقیزستان در تهران ظهر امروز با حضور در

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «حسن بیک عثمان علیف» سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری قرقیزستان در تهران ظهر امروز با حضور در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  با «سید نظام الدین موسوی» مدیرعامل این خبرگزاری دیدار و درباره مسائل مختلف رسانه‌ای و فرهنگی دو کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که جمعی از مدیران پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جمله مرتضی قمری وفا معاونت خبر خبرگزاری نیز حضور داشتند، طرفین بر ضرورت تقویت همکاری‌های رسانه‌ای و فرهنگی بین دو کشور تأکید کردند.

سید نظام الدین موسوی در این دیدار با یادآوری فعالیت‌های پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به عنوان پر مخاطب‌ ترین رسانه خبری در جمهوری اسلامی ایران گفت: ضرورت دارد رسانه‌های دو کشور در زمینه شناسایی ظرفیت‌های مختلف فرهنگی، تاریخی و تمدنی، پتانسیل‌های اقتصادی دو کشور نقش فعالی داشته باشند.

وی همچنین تأکید کرد : پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با توجه به احترام متقابل بین دو کشور،  آماده ارتقاء روابط دو کشور و بستر سازی در جهت تقویت آشنایی دو ملت با یکدیگر است و این تمایل و تلاش فراتر از روابط سیاسی است و پنجره ورود مجموعه ما به این مسائل، تاریخی، اجتماعی  و فرهنگی است.
سفیر قرقیزستان در تهران در دیدار با سید‌نظام‌الدین موسوی مدیرعامل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;


وی در بخش دیگری از اظهارات خود تأکید کرد: اگر دو ملت ایران و قرقیزستان تصویر خود را از طریق رسانه‌های یکدیگر بشناسند خیلی بهتر از این است که از دریچه رسانه‌های غربی با یکدیگر آشنا شوند.

موسوی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های دفتر و خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قرقیزستان خاطر نشان کرد: پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به صورت رسمی و بعد از دریافت مجوز از سوی دولت قرقیزستان، فعالیت‌های مقدماتی خبری خود را از چند ماه قبل آغاز نموده و ان‌شاء‌الله در آینده‌ای نزدیک دفتر خبری خود را به صورت رسمی در بیشکک افتتاح خواهد کرد.

گزارش کامل این نشست به زودی منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار