امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108107
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: روز گذشته اعضای

قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: روز گذشته اعضای کمیته بررسی بورسیه‌ها با نجفی سرپرست وزارت علوم، جلسه‌ای دو ساعته داشتند.

وی ادامه داد: در این جلسه مشخص شد که نجفی نیز با بحث مطرح شدن بورسیه‌ها به این شکل موافق نیست و اظهار داشت که مسئله بورسیه‌ها به این بخش خیلی لطمه زده است.

نجفی تاکید کرد: روز گذشته جلسه در یک فضای خوب برگزار شد و نظر سرپرست وزارت علوم هم بر این بود که موضوع باید دوستانه برطرف شود و بازی با آبروی افراد درست نیست.

نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما در این جلسه تاکید کردیم که اگر در هر زمانی تخلفی هم شده مراجع قانونی باید با آن برخورد کنند و اگر حقی هم از کسی ضایع شده باید پیگیری شود و ما نیز برای بررسی کمک خواهیم کرد.

جعفری در خاتمه گفت: ما به دنبال این هستیم که موضوع کاملا مشخص شده و حقیقت معلوم شود و در این رابطه نجفی به ما قول همکاری داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار