امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 25
۲۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108108
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور و مسئول هماهنگی امور استان‌‌های وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به ...

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور و مسئول هماهنگی امور استان‌‌های وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به همایش یک‌روزه استانداران در وزارت کشور اشاره‌کرد و اظهارداشت: این همایش‌ها را به صورت دوره‌ای برگزار می‌کینم و برنامه‌هایی که لازم است استانداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در استان‌ها، اجرای آن را بر عهده بگیرند، در این همایش‌ها بررسی می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه در همایش روز گذشته استانداران همچنین آمادگی لازم و بسترسازی ضروری برای اجرای لایحه خروج از رکود بررسی شد، افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، سیف رئیس بانک مرکزی، طیب‌نیا وزیر اقتصادی و دارایی و نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت مطالبی را ارائه کردند.

سخنگوی وزارت کشور یادآور شد: همچنین اگر استانداران سؤالی داشتند مطرح کرده و در پایان رحمانی‌فضلی وزیر کشور به جمع‌بندی نهایی از این همایش پرداختند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار