امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108111
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،حجت الإسلام و المسلمین سید عبد الهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،حجت الإسلام و المسلمین سید عبد الهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری سومین ناطق پیش از دستور شانزدهمین اجلاسیه خبرگان پیرامون مسائل فرهنگی و دغدغه‌های مومنین در این زمینه سخن گفت و تصریح کرد: یکی از مسائل اساسی در فرهنگ اسلامی، معماری اسلامی است که متأسفانه امروزه در ساخت و سازها به آن توجه نمی‌شود.

ماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از نطق خویش، با اشاره به طرح تکریم بانوان در شهرداری تهران این اقدام کاری ارزشمند ارزیابی و دست اندرکاران اجرای این طرح ، تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین موضوع حجاب و عفاف را مورد اشاره قرار داده و از بروز برخی ناهنجاری‌ها در جامعه انتقاد و ارائه طرح‌ها و مدل‌های اسلامی متناسب با فرهنگ ایرانی – اسلامی، ضروری دانست و ادامه داد: «بسیار خوب و ضروری است که مسؤولان فرهنگی برای احیای ارزش‌های اسلامی در جامعه با حوزویان همکاری و مشورت کنند».

یکی دیگر از نکاتی که ایشان به آن اشاره کرد، مسأله تکثیر نسل و ضرورت آینده‌نگری در این زمینه را مورد تأکید قرار داد و افزود:«امروز کاهش جمعیت مسلمانان یکی از نگرانی‌هایی است که احساس می‌شود؛ مسأله‌ای که با آموزه‌های دینی و توصیه بزرگان به ویژه مقام معظم رهبری سازگاری نداشته و باید برای آن فکری اساسی کرد و دولت محترم نیز بسترهای لازم برای این امر را فراهم آورد».

 

حسینی شاهرودی در پایان یکی از مسائل مهم و ضروری که باید مورد توجه قرار گیرد رفع بیکاری به خصوص بیکاری جوانان است که اگر به این مسأله توجه جدی شود قطعاً زمینه ازدواج و فرزندآوری جوانان مهیا خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها