امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108116
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تأکید بر اینکه نباید ...

جواد جهانگیرزاده عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با تأکید بر اینکه نباید بر روی بزرگترین منفعت ملی کشورمان که انرژی هسته‌ای است تنازع کنیم، گفت:‌ کشورهای بسیاری پروتکل الحاقی را پذیرفته‌اند و ما نیز زمانی که همه پادمان را قبول کرده‌ایم پذیرفتن پروتکل چندان موضوع مهمی محسوب نمی‌شود.

جهانگیرزاده همچنین اظهار داشت: ببینید امروز مردم پاکستان با همه اختلافات داخلی که دارند بر سر سه موضوع بمب اتم، کشمیر و منافع‌شان در افغانستان کاملاً متحد و متفقند.

وی با اشاره به اینکه تفاهم ملی بر روی مسائل هسته‌ای تراز کشور ما را بالا می‌برد، گفت: همه باید بر روی موضوع انرژی هسته‌ای متمرکز شویم و نگذاریم که دشمن این سد متحد را بشکند چرا که پس از آن به دنبال موضوعات دیگر می‌رود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رئیس‌‌جمهور به صراحت از دور زدن تحریم‌ها و ضدیت تحریم‌های جدید با روح توافق ژنو سخن گفته است و همه مسئولان نیز از این موضع‌گیری حمایت می‌کنند.

جهانگیرزاده در پایان تصریح کرد: در مورد موضوعاتی مانند انرژی هسته‌ای که اکنون مهم‌ترین موضوع سیاست خارجی ما و سند تفاهم ملی ماست باید هماهنگ باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها