امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108131
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عبدالرضا عزیزی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی و بررسی موضوعات اجتماعی استان گلستان اظهار کرد: اگر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از گرگان، عبدالرضا عزیزی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی و بررسی موضوعات اجتماعی استان گلستان اظهار کرد: اگر از تولید حمایت شود قطعا آسیب‎های اجتماعی کمتر خواهد شد، در حمایت از تولید، اشتغال و کاهش آسیب‎های اجتماعی موفق عمل نشده است.

وی تصریح کرد: در سایه ولایت و همکاری مردم از بهترین امنیت در دنیا برخوردار هستیم، در بخش سلامت نیز اگر تا دیروز بیشترین سهم پرداخت سلامت روی دوش مردم بود اما اکنون اعتبار ویژه‎ای در بخش سلامت در نظر گرفته شده که مردم خروجی آن را لمس می‎کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید اراده خواستن در جامعه ایجاد شود، یادآور شد: اگر اراده کنیم و به معنای واقعی از تولید حمایت شود علاوه بر اشتغال، مشکل مسکن و ازدواج جوانان مرتفع می‎شود.

عزیزی افزود: اگر کلاهمان را کج بگذاریم و راست قضاوت کنیم دولت واقعا در مجامع بین‎المللی آرامش ایجاد کرده است، دولت نشان داده در روابط بین‎المللی موفق بوده و می‎تواند موفق‎تر شود.

وی گفت: در مذاکرات 1+5 خط قرمزها رعایت شده است هر چند نباید به طرف مقابل‎مان اعتماد کنیم، ایران با شرکت در مجامع بین‎المللی نشان داد که اهل صلح است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زمینه‎های سرمایه‎گذاری باید بیشتر شود، خاطرنشان کرد: 9 هزار میلیارد تومان برای اعتبارات عمرانی، 2 هزار و 500 میلیارد تومان برای اوراق مشارکت نشان می‎دهد که 256 درصد نسبت به سال گذشته افزایش نشان می‎دهد.

عزیزی در خصوص وضع سودهای بانکی گفت: سودی که در بانک‎های ما گرفته می‎شود در هیچ جای دنیا گرفته نمی‎شود لذا تا زمانی که به معنای واقعی از تولید حمایت نکنیم اشتغال ایجاد نخواهد شد و آسیب‎های اجتماعی کاهش پیدا نمی‎کند.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید برای حمایت از تولید پای کار آیند، خاطرنشان کرد: مگر می‎شود با سودهای بالای 22 درصد از تولید حمایت کرد مسلما این کار محقق نمی‎شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هر شهرستان باید به صورت پایلوت یک موسسه قرض‎الحسنه راه‎اندازی شود، افزود: مردم را می‎توان مکلف کرد که در این موسسات سرمایه‎گذاری کنند نه در بانک‎هایی که حتی وام ازدواج نمی‎دهند، ما باید کاری کنیم سود به جیب مردم برود.

عزیزی با بیان اینکه هزینه‎های پیشگیری یک سوم درمان است، گفت: راندمان پیشگیری حتی بین 11 تا 30 درصد است، درمان اجباری نیز فایده‎ای ندارد.

انتهای پیام/83001/ل30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها