امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108135
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، جواد فرشباف ظهر امروز در کارگاه یک‌روزه علمی – آموزشی اقتصاد مقاومتی ویژه استان کرمان اظهار ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرمان، جواد فرشباف ظهر امروز در کارگاه یک‌روزه علمی – آموزشی اقتصاد مقاومتی ویژه استان کرمان اظهار داشت: ما یک کشور تمدنی هستیم یعنی تاریخی بزرگ و جمعیتی زیاد داریم و امکان احیای این کشور تمدنی وجود دارد.

وی بیان داشت: دنیا فشارهایی را برای جلوگیری از احیای تمدن ایران به‌شدت انجام می‌دهد و ایجاد بحران‌ها در اطراف کشور ما از جمله توطئه‌های دشمنان در این زمینه است.

رئیس کمیته پیگیری و ارزیابی تحقق چشم‌انداز و سیاست کلان با تاکید بر اینکه قدرت نفوذ ایران در منطقه بیشتر از گذشته است، ادامه داد: تصمیم‌گیری‌های صحیح، بهینه و با مشارکت مردمی شرط لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی و احیای تمدن ایرانی است.

فرشباف با اشاره به مدل مثلث توسعه اقتصادی که استاندار کرمان ارائه کرده است، تصریح کرد: اجرای این مدل یک زمان طولانی برای تفهیم موضوع می‌خواهد، اما زمانی که اتفاق افتد، می‌تواند، موجب توسعه ایران و استان کرمان شود.

انتهای پیام/80019/و20/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها