امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۴:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108144
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فرد یا افرادی با طراحی یک فروشگاه در فضای مجازی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فرد یا افرادی با طراحی یک فروشگاه در فضای مجازی اقدام به کلاهبرداری از هموطنان می کنند، موضوع سریعاً در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کوره بلاغی افزود: با انجام تحقیقات کارشناسی و تخصصی مشخص شد که مالباختگان از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید گوشی تلفن همراه کرده و پس از ثبت خرید و پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر به شماره حساب معرفی شده و بعد از چند هفته کالای مورد نظر برای آنان ارسال نشده است.

وی ادامه داد: کارشناسان و کارآگاهان پلیس فتای استان با اقدامات فنی و تخصصی در نهایت فرد کلاهبردار را شناسایی کرده و در یک عملیات پلیسی موفق شدند وی را دستگیر و برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس فتا منتقل کنند.

سرهنگ کوره بلاغی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در اظهارات خویش به بزه انتسابی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی در پایان به شهروندان توصیه کرد: برای پیشگیری از این گونه کلاهبرداری ها در هنگام خریدهای اینترنتی به آرم و لوگوی « enemad » که تحت حمایت سازمان صنعت، توسعه و تجارت است دقت کرده و در خریدهای خود با دید باز عمل کرده و فریب اینگونه تبلیغات اغوا کننده را نخورند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار