امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 108154
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین در این بیانیه آمده است: مردم قزوین در طول تاریخ پرافتخار خود به خصوصیاتی همچون تدین، مناعت طبع،

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قزوین در این بیانیه آمده است: مردم قزوین در طول تاریخ پرافتخار خود به خصوصیاتی همچون تدین، مناعت طبع، فداکاری و سخاوتمندی مشهور بوده‌اند.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است: رعایت موازین شرع مقدس در ارتباط بین مرد و زن در مناسبات اجتماعی و جلوگیری از اختلاط گناه‌آلود از ضروریات دین مبین اسلام است و قرآن کریم و روایات معصومین (علیهم السلام) به صراحت همگان را به رعایت آن دعوت می‌کند.

بر طبق این بیانیه؛ بی‌تردید مردم ایران که پس از سال‌ها مبارزه با نثار خون‌ بهترین فرزندان این مرز و بوم، حکومت سراسر ظلم طاغوت را برچیدند، به دنبال احیای اسلام و موازین و قوانین مترقی آن بوده و هرگز اجازه نمی‌دهند که فساد و فحشا دیگر بار این کشور اسلامی را فراگیرد.

این بیانیه می‌افزاید: ساختارشکنی‌های لجوجانه برخی غرب‌زدگان طرفدار عریانیسم‌ که همراه با برگزاری اردو‌های اختلاطی گناه‌آلود در بین دانشجویان و اخیرا هم از سوی تشکلی که خود را خانه مطبوعات استان می‌نامد، خبر از حرکتی سازمان‌دهی شده می‌دهد که بی‌تردید موردتوجه و تبلیغ دشمنان انقلاب است.

در این بیانیه آمده است: جریانی خزنده که با حمایت بنگاه‌های تبلیغاتی استکبار در ماه‌های اخیر فعال شده است و با یارگیری از افراد ساده‌لوح به ترویج بی‌بندوباری به صورت سازمان‌یافته در جامعه می‌پردازد که باید با هوشیاری، سازماندهی و برنامه‌ریزی فرهنگی گسترده، با آن مقابله شود.

بر اساس این بیانیه؛ ما روزنامه نگاران جهادی جبهه انقلاب اسلامی ضمن محکوم نمودن این حرکات مرموزانه از نماینده ولی فقیه در استان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین تقاضا داریم نگذارند حقوق حقه قشر فهیم روزنامه‌نگار و اصحاب رسانه، قربانی تفریحات ناسالم و هنجارشکن برخی از افراد غیرمتعهد به مبانی اسلام و انقلاب شود.

 

این بیانیه می‌افزاید: در این راستا لازم می‌دانیم ضمن اعلام حمایت از اقدام انقلابی و دلسوزانه حجت‌الاسلام صادقی‌نیارکی دادستان استان قزوین و کادر قضایی در ارتباط با جمع آوری قلیان از سفره‌خانه‌ها و مبارزه با سلاح سرد، از اینگونه اقدامات پیشگیرانه فرهنگی و قضایی حمایت نماییم و به مسئولان قضایی و فرهنگی یادآور شویم، نگذارند حیثیت قشر فرهیخته مطبوعات استان با این گونه برنامه‌های ضدفرهنگی، به بازی گرفته شود.

در این بیانیه آمده است؛ در این میان این پرسش ایجاد می‌شود که آیا برگزاری این اردو همزمان با طرح تکریم بانوان در کشور که موردحمایت قاطع نمایندگان مجلس و مراجع عظام است، جز خرسندی و حرکت در مسیر سناریوی دشمن، توجیه و نتیجه دیگری دارد!؟

این بیانیه می‌افزاید: ضمن حمایت و لبیک مجدد نسبت به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در بحث فرهنگی که محور رهنمودهای ایشان در سال جدید نیز بود، از هرگونه مبارزه با پدیده‌های ضدفرهنگی و برخورد با عده‌ای قلیل هنجارشکن و متعدیان به باورهای دینی مردم، حمایت می‌نماییم.

انتهای پیام/2667/صا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار